sny a přání

mé velké přání - 720 kč / 36 € 

♥ Je mé přání reálné? ♥ Potřebuji své přání k životu? ♥ Co mohu pro své přání udělat? ♥ Jak se mám nastavit, aby se mi mé přání splnilo? ♥ Jaké překážky se objeví před splněním mého přání? ♥ Pomůže mi mé přání ke štěstí? ♥ Změní se můj život po splnění přání? ♥ Pomůže mi někdo splnit mé přání?

doba výkladu: 48 minut

provedení: emailem, po telefonu, whatsappu, FB messengeru, osobně

při objednání použijte kód: H17-1

pohádka života - 720 kč / 36 €

♥ Jakou úlohu hraji v pohádce mých snů, je ve mně dobro nebo zlo? ♥ S jakými překážkami se mám vypořádat? ♥ Kdo mi pomůže naplnit sny? ♥ Co všechno pro to mám udělat, jaká bude moje cesta? ♥ Mám někomu pomoci, očekává se ode mě dobrý skutek? ♥ Mám někoho požádat o pomoc? ♥ Jak má pohádka - můj sen - dopadne? ♥ Co všechno se ode mě bude očekávat, co mám obětovat?

doba výkladu: 48 minut

provedení: emailem, po telefonu, whatsappu, FB messengeru, osobně

při objednání použijte kód: H17-2

sny a touhy - 540 kč / 27 €

♥ Jsem připraven na můj největší sen dobře? ♥ Potřebuji splnění snu ve svém životě? ♥ Překáží něco splnění mého snu? ♥ Jak mám svůj sen podpořit? ♥ Splní se mi můj největší sen? ♥ Budu na realizaci snu čekat ještě dlouho?

doba výkladu: 36 minut

provedení: emailem, po telefonu, whatsappu, FB messengeru, osobně

při objednání použijte kód: H17-3

tři oříšky pro Popelku - 1080 € - 54 €

♥ První přání - je reálné? ♥ Co pro splnění mohu udělat? ♥ Co dostanu ohledně tohoto přání darem? ♥ Co budu muset obětovat pro splnění mého přání? ♥ Druhé přání - je reálné? ♥ Co pro splnění mohu udělat? ♥ Co dostanu ohledně tohoto přání darem? ♥ Co budu muset obětovat pro splnění mého přání? ♥ Třetí přání - je reálné? ♥ Co pro splnění mohu udělat? ♥ Co dostanu ohledně tohoto přání darem? ♥ Co budu muset obětovat pro splnění mého přání?

doba výkladu: 72 minut

provedení: emailem, po telefonu, whatsappu, FB messengeru, osobně

při objednání použijte kód: H17-4

velký náhled mého přání - 1710 kč / 85,50 € 

♥ Co mohu očekávat v oblasti mého přání? ♥ Mohu žádat anděly, případně jaké? ♥ Mám se vydat na cestu za splněním mého přání, mám jít tomu naproti? Případně jak? ♥ Jak mohu připravit svůj domov na splnění mého přání? (týká se jen přání lásky) ♥ Jak mé přání působí na mé zdraví? ♥ Jaké strachy v sobě ukrývám? ♥ Jaké komplikace mohu ještě očekávat? ♥ Je možnost, že se mi přání nesplní? ♥ Jak se mám nastavit, jak dojdu spokojenosti při čekání na mé přání? ♥ Existuje nějaké rázné řešení, které bych měl podniknout? ♥ Je někdo nebo něco, na co si dát pozor? ♥ Jak získat sebevědomí a důvěru ve splnění přání? ♥ Mám přikládat větší význam svým snům? ♥ Jak se změní můj život po splnění mého přání? ♥ Jdu správnou cestou, mám ještě pro to něco udělat? ♥ Jak velké překážky mě ještě čekají? ♥ Co ztratím splněním svého přání? ♥ Budu po splnění svého přání šťastný? ♥ Jaká je nejlepší energie mého přání, jakou energii mé přání potřebuje?

doba výkladu: 114 minut

provedení: emailem, po telefonu, whatsappu, FB messengeru, osobně

při objednání použijte kód: H17-5